28
شهریور
 جاذب صدا برای استفاده در منزل یا استودیو

۱۴ نمونه از بهترین مواد جاذب صدا برای استفاده در منزل یا استودیو

بعد از خواندن این مطلب میتوانید مطمئن شوید که خانه شما کاملا ضد صدا است یا نه؟ مطمئناً ما نمی خواهیم همسایگان صدای مشاغل یا روزمرگیهای ما را بشنوند یا حتی نمیخواهیم صدای آنها را بشنویم.پس در این مطلب با ما باشید.

ادامه مطلب...
29
شهریور
درب چرمی

چگونه آپارتمان خود را ضد صدا کنیم؟

بسیاری از کسانی که تجربه زندگی آپارتمان نشینی را دارند می دانند گاهی یک همسایه پر سرو صدا می تواند زندگی جهنم کند. گاهی نیز می خواهید در اتاقی که دارید آرامش داشته باشید و این موضوع دیگر به آپارتمان محدود نیست. اما برایتان خبر خوبی دارم شما هم می توانید بدون اینکه پول زیادی خرج کنید آپارتمان یا اتاقی آرام داشته باشید.

ادامه مطلب...
29
شهریور

بهترین و بدترین طبقات برای زندگی در آپارتمان

امروزه بافت بیشتر شهرهای ایران دچار دگرگونی شده و این تغییرات تأثیر مستقیم روی زندگی ما دارند. دیگر مانند سال‌های کودکی بافت غالب خانه‌‎های ویلایی نیستند، حتی در بیشتر مناطق کلان‌شهرهایی مثل تهران به ندرت می‌توان یک خانه ویلایی حیاط دار پیدا کرد. 

ادامه مطلب...
28
شهریور
عایق صدا

"جذب صدا" و "عایق صدا"

ممکن است قبلاً اصطلاح "جذب صدا" و "عایق صدا" را شنیده باشید و تصور کرده باشید که آنها به همین معنی هستند. با این حال ، اینها در واقع استراتژی های مختلف برای مبارزه با سر و صدای های ناخواسته هستند.

ادامه مطلب...
29
شهریور
درب چرمی

هر آنچه باید در مورد دیوار پوش‌های کامپوزیت بدانید

استفاده از چوب و سنگ در نمای داخلی اگرچه زیبایی بیش‌ازحد تصوری به فضای داخلی ما می‌دهد اما مشکلات خود را نیز به همراه خواهد داشت که یکی از آن‌ها قیمت نسبتاً بالای این متریال خواهد بود. علاوه بر این نوع از متریال دارای روش‌های نگهداری خاص خود بوده و باید آن‌ها را همواره به ذهن خود بسپارید تا آسیبی به آن‌ها وارد نشود. 

ادامه مطلب...

پستهای اخیر

گالری عکس

اطلاعات تماس

  • iconدفتر: جلال آل احمد تقاطع آریافر پردیس دو کوچه اروند پلاک ۱۱۰ واحد۴
  • iconکارگاه: میدان بهمن ابتدای اتوبان تند گویان میدان پارک پلاک‌۸
  • iconتلفن: ۰۲۱۸۸۸۱۵۲۳۴
    همراه: ۰۹۱۰۵۰۳۳۴۶۱
  • iconشنبه - چهارشنبه: ۹ - ۲۰
    پنجشنبه - جمعه: تعطیل
Top